Zpracování plechů Etampa Metra vyžaduje krabice just-in-time

kompletní řešení ve strojírenství je všestranné a precizní - tak jako krabice na míru

Úspěch projektu Etampa Metra a.s. je výsledkem dlouholetých zkušeností a profesionálního přístupu ke každému projektu. Tato sebevědomá firma z Blanska usiluje o to, aby každý zákazník byl spokojený a na spolupráci hrdý. Proto se společnost rozhodla využívat krabice na míru.

Etampa Metra využívá krabici víko - dno F454

Dva soustruhy, dvě vrtačky a k tomu 24letý nástrojář s podnikatelským duchem se staly základními ingrediencemi pro to, co se nakonec ukázalo být receptem na úspěch.
logo etampa metra
Lenka Žáková
Etampa Metra a.s.
Etampa provozovna
Testování a kontrola kvality dle zavedených norem a individuálních přání zákazníka

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Využíváme individuální obalový materiál podle potřeb našich zákazníků. Rozměry našich produktů jsou individuální, tudíž i balení musí být nutně na míru. Sortiment obalů který používáme je opravdu široký – využíváme od dřevěných konstrukcí přes palety až po stretch a bublinkové folie.

Jaké jsou Vaše požadavky na balení?

Důležitá je pro nás především pevnost kartonu. Naše výroba vyrábí produkty různých rozměrů a vah, když pak hotovou zakázku předáváme na dopravu potřebujeme si být jistí, že dorazí bezpečně na místo určení.

V čem vám BOX48.cz nejvíce pomáhá?

Nejvíce nám vyhovuje kvalitní zpracování krabic na míru, které jsme schopni dostat cca do 3 pracovních dnů k nám do Blanska. Díky tomu pak v obalech nepotřebujeme držet velkou zásobu krabic na skladě. Ušetříme i na výplňových materiálech. Máme zkušenost se standardní kartonážní produkcí, ale jednoduché objednávání na BOX48.cz je pro nás opravdu snadné a cenu vidíme ihned. Určitě tedy plánujeme v krabicích na míru do budoucna pokračovat. Aktuálně mi i po stránce administrace BOX48 vyhovuje a nenarazila jsem na funkci, která by mi na webu vyloženě chyběla.

Co považujete za největší výhodu systému BOX48.cz?

Určitě je to okamžitá kalkulace, která mi zásadně ulehčuje práci a spoustu upřesňovacích mailů. Můžu si také jednotlivé krabice porovnávat a zkoušet výhodnost různých rozměrů a provedení. Při stejné zakázce pak jednoduše zadám v administraci opakovat objednávku a nic dalšího nemusím řešit. Případné dotazy na provedení jsme vždy rychle vyřídili a na BOX48 našli řešení díky zkušenostem společnosti Packung (ponz. redakce provozovatel systému BOX48.cz) s optimalizací obalů.

Kde jste se o BOX48.cz dozvěděli?

Provoz Etampa Media

Zástupcům společnosti Etampa Metra a.s. děkujeme za rozhovor a těšíme se na další spolupráci.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Pozn. redakce: Zdroj článku – http://www.etampa-metra.com (rozhovor se zaměstnanci)

Recommended Posts