Zaostřit, vytisknout, zabalit, odeslat – takový je LAAB

Zlínský fotolab, který má jedno áčko navíc.

Jsme fotolab a e-shop v jednom. Usilujeme o uchování těch nejkrásnějších vzpomínek, aby nezůstávaly pouze v digitální podobě. Proto nabízíme hned několik způsobů, jak si oblíbené snímky vystavit, nebo je darovat nejbližším. U tvorby produktů se soustředíme na design a velmi rádi přidáváme také dřevěné prvky.

U nás v Laabu také dbáme na kvalitní materiály. Naším oblíbeným komponentem je samozřejmě dřevo, které s oblibou používáme na výrobu lišt nebo stojánků. Dřevěné prvky pak rádi kombinujeme s prvotřídním fotopapírem, který vždy vystihne i ty nejmenší detaily a podtrhne barvy fotografie. A to všechno si tvoříme a vyrábíme sami. Pokud jsi také fanouškem pravé řemeslné práce, u nás najdeš přesně to, co hledáš.

Jaké krabice LAAB používá pro balení produktů?

"Při přepravě hotových vzpomínek k zákazníkům využíváme ploché krabice na ležato. Na e-shopu nabízíme různé druhy formátů tisku, proto těmto možnostem musíme přizpůsobit také jejich obal."

Důležitá je samozřejmě kvalita obalu. Výsledné fotovzpomínky slouží k vystavení, nebo jako dárek. Naším cílem tak je, zabalit je bezpečně, aby dorazily v pořádku. Vzhledem k tomu, že fungujeme jako e-shop a výsledná zásilka je naším hlavním kontaktem se zákazníkem, dáváme si opravdu záležet na každém detailu, aby bylo balení perfektní a po otevření udělalo zákazníkovi vždy radost.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Recommended Posts