WOclub balení pro celé hřiště

Česká workoutová hřiště woclub balí fitness komponenty v krabicích na míru

WOclub je česká sportovní značka produktů pro posilování s vlastní vahou. Za celým příběhem této značky stojí Honza a Ondra – dva kamarádi, kteří ji založili v roce 2014 během svých studií na vysoké škole a od té doby se jim podařilo navrhnout a vyrobit přes 250 workoutových hřišť a tisíce produktů na domácí cvičení, které najdete na WOshop.cz.

Mimo to stojí za projekty Streetworkout.cz a Workoutdoskol.cz, které vzdělávají a motivují děti i dospělé ke zlepšení svého životního stylu pomocí cvičení s vlastní vahou.

Krabice, které WOclub využívá:

"Balení do kartónových krabic jsme plánovali už dlouho a BOX48 nám pomohli připravit řešení se specifickými rozměry a to i v menším kusovém množství.”
logo WOclub
Petr Krakowczyk
Woclub.cz
Balení krabic WOclub
Bezpečné, pevné přepravní balení pro kovové produkty WOclub
Balení produktů WOclub
Kreativní využití samolepek, brandovaných pásek, potisku a vložených propagačních materiálů posouvá balení na zcela novou úrověň

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Potřebujeme pevné zásilkové obaly, proto jsme zvolili krabice na míru ze silnější 5VVL lepenky. Používáme zásilkové krabice F415 a krabice skládačky F454.

Co je pro Vás při výběru obalů nejdůležitější?

Chceme, aby naše zboží v pořádku dorazilo na místo určení. Proto je pro nás důležitá pevnost obalu i pro těžší produkty. Určitě je pro nás důležitý ekologický aspekt -> nemusíme kombinovat plast a papír. Co je pro nás ale nejdůležitější, je možnost objednávky specifických obalů v menším množství. Umožňuje nám to růst a zároveň si nezasekat sklad obalovým materiálem.

Využíváte všechny funkce eshopu?

Na BOXu nám nejvíce vyhovuje okamžitá kalkulace. Naše objednávky jsou poměrně jednoduché, takže nám vyhovuje, jak vše jde rychle vyřídit.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Recommended Posts