Velký přehled typů krabic na míru

Krabice na míru ve skladu

8 KONSTRUKCÍ KRABIC, KTERÉ VYŘEŠÍ VAŠE POTÍŽE S PŘEPRAVNÍM BALENÍM

Když jsme přemýšleli nad výběrem krabic na míru pro systém Box48.cz vycházeli jsme především z ověřených modelů kartonů, o kterých víme že jsou praktické a použitelné pro téměř každou příležitost. Standardem pro nás pak byl katalog FEFCO.

Krabice na míru F415 ve složeném stavu

zásilková krabice F415

Tato krabice na míru je opravdu velmi flexibilní a variabilní. Když vaši dopravci budou nakládat právě tuto krabici, určitě ocení snadnou manipulaci a efektivní práci s  prostorem při nakládání. Krabice se nelepí a je uzavřena lepící páskou. Snadno ji složíte z 1 kusu výřezu. Vaše zboží pak vložíte z horní strany kartonu.

Ke krabici lze dokoupit lepící pásku, takže budete mít karton na míru kompletní a váš sklad bude mít konečně balení, které něco vydrží.

Krabice pro těžší zboží s víkem a dnem F454

Když potřebujete převést opravdu těžkou zásilku, doporučujeme zvolit 5VVL šíři lepenky. Pak krabice s víkem a dnem bude to pravé pro vaše pevné balení. Pevné dno krabice je pak bez spoje.

Pokud chcete krabici přecijen zafixovat, doporučujeme použít vazací pásku.

Krabice na míru F454 ve složeném stavu

Potřebujete uschovat dokumenty nebo kancelářské potřeby? Doporučujeme použít krabici na ležato s víkem. Je snadno složitelná a tudíž ji nemusíte používat jen jako přepravní obal. Když si zvolíte vhodnou výšku lemu krabice určitě oceníte její skladnost a můžete tak efektivněji využít svých úložných prostorů.

Krabice na míru F426 ve složeném stavu

zásilková krabice F426

Praktická a moderní krabice na ležato v kombinaci s možností upravit si rozměry a šíři lepenky na míru dává obrovské možnosti využití, kdy omezením je primárně vaše představivost. Pokud budete chtít v krabici posílat vaše zásilky klientům vašeho eshopu nebo jen zakládat dokumenty do vaší kartotéky – všude tam bude užitečná a praktická.

Vkládání z vrchní strany, opětovné uzavírání bez nutnosti lepení nebo jiného uzavírání.

Bezpečnost nadevše a u balení dvakrát

Pokud vyrábíte zboží s vysokou jednotkovou cenou, zboží které je tvořeno na zakázku nebo si pouze chcete být jistí, že dorazí k zákazníkovi zcela v pořádku bez poškození a oděrků, nechcete obalový design podcenit. Proto vytváříme bezpečnostní konstrukce krabic na míru, které jsou ideální pro průmyslovou a zakázkovou výrobu.

Jistě jste si všimli na krabicích ohybů v místech, kde se krabice neskládá. Jedná se o tzv. bigy které jsou přirozenou součástí krabic vyrobených technologií, kterou používáme. Díky této technologii vám kartonové krabice můžeme dodávat od 1 kusu do 48 hodin v pracovních dnech.

Krabice F411S ve složeném stavu

Krabice s výztuží F411s

Na tuto papírovou krabici jsme obzvláště pyšní. Jedná se o naši vlastní konstrukci, kterou jsme si nechali certifikovat úřadem průmyslového vlastnictví. Je vhodná především pro delší zboží např. výrobci stínící techniky. Obal je pevný s vyztuženými protějšími stranami, což umožňuje zvýšenou ochranu zboží kovové konstrukce.

Uzavírání pomocí lepící pásky, vázací pásky.

Chcete automatizovat balící proces? Máte balící linku potřebujete přesné krabice just-in-time?

Někdy je výhodné plnit krabice kromě vrchní strany také ze strany boční. Výhodou je rychlost plnění krabic a co si budeme říkat, pokud rozhodují vteřiny o tom, jestli dodáte rychleji než ostatní, potřebujete mít balení připraveno, aniž byste museli řešit komplikace. Vyzkoušejte 2 typy krabic, které jsme vybrali přesně pro tento účel.

Krabice na míru F443 ve složeném stavu

Krabice skládačka F443

Pevný karton s pohodlným vkládáním výrobku z boční nebo vrchní strany umožňuje rychlé uzavírání bez nutnosti lepení.

Krabice na míru F401 ve složeném stavu

Krabice obálka F401

Jednoduchá a ekonomická krabice pro rovnostranné předměty. Rychlé složení a uzavření lepící páskou.

Odnoska a proložka - speciální typy, se kterými to sice nezabalíte ale příjdou vhod

Potřebujete přenášet těžší náklad? Potřebujete proložit zboží na paletě tak ,aby vám nesjíždělo? Speciální typy našich konstrukcí už zachránili nejednu prekérní situaci s výpadkem dodavatele.

Krabice odnoska na míru F422

Krabice Odnoska F422

Praktická krabice pro stěhování, manipulaci ve skladu nebo převoz bez nutnosti lepení. Skládá se snadno a rychle bez nutnosti použití lepící pásky.

Kartonová proložka F900

PROLOŽKA f900

Praktický proklad mezi produkty v krabici, na paletu pro rozložení síly nebo jako pomocník ve skladu. Maximální rozměr proložky, který dokážeme na Box48.cz vyrobit je pak  2,4 x 5m.

 

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Recommended Posts