Pikantní kimchi ve vyladěné krabici

Přirozeně fermentovaný veganský salát

Bohatá a intenzivní chuť s ovocnými tóny, samotné, jako skvělá náhrada nezdravých chipsů a snacků, vynikající ke grilovanému masu, tofu, do sandwichů, nudlových polévek nebo woku – to vše je Kimchi. Společnost MYNAPPA s.r.o. ho vyrábí v Liberci a balí do krabic na míru. Nikdy totiž neví, jak moc jeho zákazníkům bude chutnat, ale nechce držet příliš velké skladové zásoby krabic.

Mynappa využívají zásilkovou krabici F415

Původně domácí výroba kimchi pro radost se s rostoucí skupinou kamarádů, kolegů a známých, kteří si naše kimchi oblíbili, změnila ve značku a rodinnou firmu Mynappa s výrobou v Liberci. Zelí odebíráme z rodinné farmy v Polabí, která dává přednost ekologicky přijatelným metodám, výrazně omezujícím užívání agrochemikálií, pesticidů a umělých hnojiv, díky čemuž splňuje certifikace kvality a původu IPZ a GlobalGAP.
Michal Hlavatý
MYNAPPA s.r.o.
Kimchi je nutričně hodnotný zdroj vitamínů, antioxidantů a polynenasycených mastných kyselin

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Používáme kartonové krabice na míru. Máme různé druhy objednávek s různým počtem kusů v balení. Chtěli jsme v tomto mít svobodu, ale zároveň pro nás bylo složité najít partnera v rámci standardní kartonáže, který nám tuto variabilitu umožnil. Kvůli potřebě co nejefektivnějšího využití místa jsme ale hledali pořád dál.

...a podařilo se najít někoho kdo odpovídá Vašim požadavkům?

Hledali jsme přepravní kartony, které budou dostatečně pevné pro opakované použití. Pokud je to možné, snažíme se přepravní krabice po dodání vracet do oběhu, abychom je využili co nejefektivněji a nezatěžovali zbytečně životní prostředí. Krabice od BOX48 se snadno skládají a hlavně díky homogenímu dnu nikdy nehrozí protržení i při relativně vysoké hmotnosti obsahu. Prostě funkční výrobek, na který je spoleh.

Jak nabízíte vaše výrobky odběratelům? Jak se tváří různé hotely a restaurace na nabídku kimči, a je snadné najít nové zákazníky?

Najít nové zákazníky u produktu, který stále není příliš rozšířený, je vždy obtížné. Hodně nám pomáhá komunita fanoušků, kteří nám sami dávají tipy, kde kimchi nabídnout a doporučují naše produkty dalším známým. Nová prodejní místa přibývají a daří se nám oslovovat i větší obchody, jako je např. Košík.cz, kde byla Mynapppa nedávno přidána do sortimentu. Nemáme eshop a snažíme se soustředit hlavně na výrobu. 

V čem vám BOX48.cz nejvíce pomáhá?

Pro nás je důležitá okamžitá kalkulace, ať víme, na čem jsme. Objednávku na BOX48.cz zvládne i cvičená opice. Ale trochu nás mrzí, že v námi objednávaných množstvích není možné dosáhnout na výhodnější cenu 🙁

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Pozn. redakce: Zdroj článku –  https://www.mynappa.com/  a https://protisedi.cz/rozhovor-jak-se-dela-ceske-kimci/(rozhovor se zaměstnanci)

Recommended Posts