Skip to content

Box48.cz je systém na výrobu krabic na míru od 1 kusu do 48 hodin

Optimalizací balícího procesu se zabýváme už více než 6 let. Spokojenost našich zákazníků je pro nás zásadní. Nechceme tedy, aby museli absolvovat něco, co důvěrně známe u standardní kartonážní výroby.

Standardní postup kartonážní výroby může vypadat například takto:

Poptávka produktu (konzultace ohledně typu, rozměrů, kvality materiálu, stanovení minimálního objednávacího množství...)
2 - 3 dny
Objednání výsekových nástrojů
7 dní
Naskladnění vstupního materiálu pro výrobu kartonů
5 - 8 dní
Vlastní výroba krabice (kartonáže) včetně šití/lepení
3 - 4 dny
Doprava krabic k zákazníkovi
1 - 2 dny

Jestli dobře počítáme, vychází tedy min. 18-24 pracovních dní, než dostanete zboží, které potřebujete. Navíc musíte nakoupit minimální množství produktů, což je další z věcí, kterou nemáte pod kontrolou.

My jsme si řekli "takhle fakt ne" a začali jsme vyrábět krabice jinak

Od 1 kusu

Věříme, že tak dokážeme šetřit Vaše cash flow, skladovou plochu a spoustu dalších parametrů. Navíc nevyhazujete po čase kartony, které už nikdy nepoužijete, protože se poničily nebo už zkrátka tento obal nepotřebujete.

Do 48 hodin

Někdy je to trochu šibeniční, ale my chápeme, že čas jsou peníze. Pokud potřebujete Váš produkt dostat ke klientovi dříve než konkurence, máte díky Box48.cz více času na proces balení a optimalizaci dopravy.

Přesné rozměry

Proč vyhazovat peníze za vnitřní fixaci do univerzálního boxu? S námi neobtěžujete zákazníka likvidací odpadu, který si neobjednal.

Nižší náklady

Krabice na míru = menší krabice = menší náklady na dopravu. Tento vzorec nám dává smysl.

Ekologické balení

Pokud vám není lhostejné životní prostředí, tak vězte, že u nás používáte papírový obal s FSC certifikací a redukujete odpad v podobě vnitřní fixace. Vaše ekologická stopa je navíc nižší díky většímu vytížení přepravních aut více balíky.

8 typů krabic

Vyzkoušejte v první objednávce více druhů kartonů, každý má jiné vlastnosti, cenu a skládání - najděte si svůj NEJ bez vstupních nákladů na výsekové nástroje.