Jak zabalit stůl, který roste?

Ondřej, Pavel a Vašek: Tři mladí muži, kteří bojují za to, aby vás z práce nebolela záda

„Na začátku byla bolavá záda jedné kolegyně,“ vypráví Pavel Petr, jednatel firmy Liftor.cz. „Postupně se přidávaly stížnosti dalších kolegů, a i já sám jsem vnímal, že mi dlouhodobé sezení nedělá úplně dobře. Seděl jsem v práci, v autě, a dokonce i doma.  Když jsem se nad tím víc zamyslel, zjistil jsem, že prosedím většinu dne, a to mne jako aktivního člověka trochu děsilo.“

Jaké krabice Liftor.cz používá pro balení stolů?

"Naším cílem není jen ozdravovat samotné kanceláře, ale i prostředí, kde se učí děti a kde trávíme volný čas. Brzy tedy budeme naši nabídku rozšiřovat i o polohovatelné stoly určené dětem a také kutilské stoly s nosností až 230 kg. S BOX48 máme jistotu, že se naše produkty a zboží dostane k zákazníkovi v pořádku a bez poškození. "

Sedavý způsob života dvojnásobně zvyšuje riziko výskytu kardiovaskulárních onemocnění, diabetu a obezity. Přispívá k řídnutí kostí, zvyšování krevního tlaku, výskytu rakoviny konečníku, ale i nemocím psychického rázu, jako jsou deprese a úzkost. Následky jsou o to nebezpečnější, že jsou dlouhodobé, těžko pozorovatelné a projevy se obvykle přičítají konkrétní diagnostikované nemoci. Podle WHO vede sedavý způsob života 60 až 85 % lidí na planetě a pro Česko platí spíše horní hranice. Letos vše ještě zhoršila koronavirová pandemie a s ní spojená opatření. Z kanceláří jsme se přesunuli na home office, což často znamená zhoršení ergonomických podmínek.

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Používáme primárně kartonové krabice. Když potřebujeme balit některé součástky do fólie využíváme primárně stretch fólie s vyšším % recyklátu. Balení fixujeme lepící páskou pro náročnější lepení. Balení pak finálně fixujeme vázací páskou. a kovovými sponami.

Co je pro Vás při výběru obalů nejdůležitější?

Při hledání dodavatele obalových materiálů pro nás byla nejdůležitější kvalita zpracování, zakázková výroba na míru, rychlost a flexibilita a v neposlední řadě také cena.

Využíváte všechny funkce eshopu?

Dobře nám funguje hromadná kalkulace. Snadno pak můžeme porovnat ceny jednotlivých velikostí krabic, které potřebujeme. Všechny kalkulace máme uloženy v administraci a můžeme si je jednoduše přeposílat a najdeme nejlepší variantu bez nutnosti velkého nákupu na sklad.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Recommended Posts