Hovězí to může zabalit – přichází SENS

Vyvíjíme a vyrábíme potraviny s cvrččím proteinem.

V SENS vyrábíme potraviny s cvrččím proteinem. Maximálně výživným a zároveň maximálně udržitelným zdrojem živočišných bílkovin. Vydali jsme se na dlouhou cestu, protože chceme víc než jen sázet stromy za vlastní uhlíkovou stopu a tvrdit, že papírové tašky zachrání planetu. Pro nás je udržitelnost o změně systému a cvrččí protein považujeme za bílkovinu budoucnosti. Stejně jako Organizace spojených národů. V roce 2016 jsme začali s nápadem a malou kampaní na Kickstarteru. Dnes už díky Sens slyšeli o cvrččím proteinu miliony lidí.

Jaké krabice SENS používá pro balení produktů?

"Pokud možno žádný plast a když už plast, tak recyklovatelný. Krabice z recyklátu, folie biodegradabilní nebo z jednodruhového plastu - tak si představujeme naše obaly. "

V SENS se snažíme dělat maximum dobrého a přitom minimalizovat to špatné. A práce na tom „dobrém“ pro nás není jen marketingová fráze, je to naše srdcová záležitost. Ta se týká jak výrobků, tak obalů. Ale protože jsme zatím pořád ještě dost malá firma, postupujeme pomalu. Proto si vážíme obchodních partnerů, kteří mají nejen pochopení pro naši akčnost, ale také nás podpoří agilitou, rychlostí, menšími objemy a skvělou komunikací. To je důvod, proč je BOX48.cz pro nás tak trochu jako dar ze start-upových nebes.

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Produkty tak jako spousta dalších firem odesíláme v kartonových krabicích. Když potřebujeme obalový materiál, tak využíváme folie, lepící pásky, samolepící etikety, gumičky, kartonovou stříž, dřevitou vlnu a papír.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Recommended Posts