Balte jako Wuders.cz

Box48.cz zásadně změnil podobu balení mladého designerského uskupení

Pohádky o třech bratrech nepíše jenom Zdeněk Svěrák. Jedna taková se právě rodí v Hodoníně. Je o jednovaječných dvojčatech Honzovi a Dominikovi, kteří v roce 2016 před dvěma lety založili značku Wuders. Pod touto značkou se svým starším bratrem Václavem vyrábějí industriální nábytek.

Bratři Herkovi využili toho, že jsou z velké rodiny a měli větší volnost. „Rodiče nám nic nezakazovali. O to víc jsme jim chtěli dokázat, že na to máme,“ říká Dominik. A dělají pro to maximum. Zatímco jejich vrstevníci po večerech obrážejí jednu party za druhou, oni dřepí v dílně. Pracují kolem 12 hodin denně. „Ale vůbec nám to nevadí. Hlavní je, že nás to nabíjí,“ dodává Honza.

 

Krabice, které Wuders využívá:

"U našich produktů záleží na každém detailu. Proto si potřebujeme být na 100% přepravním balením."
Logo Wuders
Honza Herka
Wuders.cz
Wuders.cz balení stolu
"Tak jsme se konečně dočkali! ..."
balení stolu pro e-shop Wuders.cz
Balení Wuders je precizní - díky němu rapidně snížili počet reklamací

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Pro nás jsou ideální zásilkové krabice na míru, nejčastěji využíváme typ F454 a F426, které nejlépe odpovídají našim potřebám. Balíme nábytek vyráběný na míru, takže i obaly musíme přizpůsobovat.

Co je pro Vás při výběru obalů nejdůležitější?

Kvalita krabice je pro nás zásadní, vzhledem k tomu, že se naši zákazníci na svůj designový nábytek na míru těší, reklamace fakt nemáme rádi. Naše provozovna má přes 1000m2, ale rádi plníme sklad výrobky, obaly už tolik ne – proto je pro nás super, že nemusíme odebírat velká množství obalů. Rosteme poměrně rychle a stane se, že obaly potřebujeme opravdu na lusknutí 🙂 u BOX48 jsme v tomto dostali zelenou, takže nebylo co řešit, navíc krabice dostáváme složené ve formátu palety, což nám usnadňuje manipulaci a kompletaci. Kdybychom řešili výsekové nástroje, tak se v našich objemech a požadavcích na ceny co máme u BOXu nedostaneme.

Nakupujete krom krabic na míru i další obalový materiál?

Jasně. Na BOXu nakoupíme vlastně všechno, co potřebujeme. Chceme, aby naše obaly byly pevné, skladné, fixované. Navíc naše přepravní společnost je spokojená s tím, že naše obaly snadno přenese a může stohovat. Tím si tak trochu kupujeme karmu a věříme, že naše stoly a stolky ve skandinávském stylu dorazí bezpečně ke svým majitelům.

Využíváte všechny funkce eshopu?

Když nad tím tak přemýšlím, tak jsme vlastně pokročilí uživatelé 🙂 Když máme více rozměrů, tak si krabice kalkulujeme přes hromadnou kalkulaci, která nám spočítá cenu ihned a my si nemusíme vyměňovat tuny mailů. S tím jsme se jinde nesetkali.

Chcete si toto balení vyzkoušet?

Krabice na míru F454 ve složeném stavu
Krabice na míru F454
Vazací páska
Vazací páska
Napínač PET/PES pásky
Napínač PET/PES pásky
Plastový roh pod vázací pásku

O wuders.cz

Jsme na to tři. Bráchové, kteří se rozhodli vyrábět nábytek po svém. S oblibou říkáme, že naše srdce bijí v dílnách, v kanceláři nás potkáte jen zřídkakdy. Ruku v ruce s tím jdou zásady, které jsou pro nás i náš nábytek stěžejní. Stvořili jsme Wuders a Wuders teď tvoří nás.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Pozn. redakce: Zdroj článku – https://blog.shoptet.cz/wuders-rozhovor/

Recommended Posts