Balí Scooters.cz zboží na míru?

Odpověď zní ano.

A právě proto moto oblečení Halvarssons, Lindstrands, helem Shoei a skútrů Peugeot Motocycles v bezpečí dorazí zákazníkům. Společnost Scooters a.s. působí na českém trhu od roku 2001. Po letech usilovné práce si vybudovala silnou pozici na trhu nejen jako úspěšný autorizovaný importér skútrů Peugeot, ale například i jako významný dodavatel motocyklového oblečení švédského výrobce Jofama pro motocyklovou divizi Policie České republiky.

Scooters.cz využívají zásilkovou krabici F415

Provozujeme vlastní prodejnu v Modřicích u Brna, kde si skútry Peugeot můžte prohlédnout i vyzkoušet. Dovážíme výrobky firmy Malossi, zabývající se výrobou kitových sad pro skútry všech značek a výrobcem skútrových a motocyklových výfuků Giannelli.
Libor Ampapa
Scooters a.s.
Speedfight 4 je dravý sporťák a nejlepší stíhačka do města.

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Používáme kartonové krabice na posílání oblečení zákazníkům a nebo dealerům. Potřebujeme jednoduché a rychle služitelné krabice, které nemusíme naskladňovat a držet u nás.

Jaké jsou Vaše požadavky na balení?

Pro nás a naše zákazníky je opravdu snadná složitelnost na prvním místě. Vnímáme také růst požadavků na ekologické balení, takže dodavatele vybíráme i s ohledem na požadavky udžitelnosti našeho balení

V čem vám BOX48.cz nejvíce pomáhá?

Rychlost dodání kartonových krabic je opravdu zásadní výhoda BOXu. Pokud byste potřebovali krabice na míru v časovém presu, tak je to ideální. Víme, že se jedná o přepravní krabice, pro nás jsou takto úplně v pohodě. Máme zkušenost se standardní kartonáží, BOX48 je po nás zajímavá alternativa k většímu naskladňování.

Co považujete za největší výhodu systému BOX48.cz?

Krabice na míru jsem jednoduše zadal do webového vyhledávače a objednávka na BOX48 pak byla vlastně velice snadná. Nenarazil jsem na nic co by mi na webu vadilo. Určitě je dobrá funkce možnost odeslání kalkulace na míru pomocí odkazu, adresát si pak může klidně kalkulaci upravit podle sebe. Moc díky za velkou ochotu personálu – jednal jsem s paní Bělínovou, která mi se vším vyšla vstříc.

Výběr z nabídky Scooters.cz

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Pozn. redakce: Zdroj článku –  https://www.scooters.cz/ https://www.peugeot-motocycles.cz/ (rozhovor se zaměstnanci)

Recommended Posts