Aby to Váš mozek nezabalil

dávka brainhack nápojů putuje ke svým odběratelům v krabicích z box48.cz

Osmička je první český brainhack drink. Trojitá dávka přírodního kofeinu z čaje a guarany, mct olej jako chytré palivo a čtyři vybraná nootropika. Přemýšleli jste někdy, kolik doopravdy stojí „energeťák“, co si koupíte v supermarketu? „Lidé z baru“ (pozn. redakce) si to uvědomili, až když začali vyvíjet Osmičku. Díky tomu mohli nahlédnout do toho, kolik doopravdy stojí suroviny v plechovce „energeťáku“.

Krabice, které Zázračná 8 využívá:

"Začínal jsem velice skeptický a nechápající. Dneska už spoustě věcí rozumím a stal se ze mně nadšenec."
Martin Hůla
Výrobní ředitel

Jaké druhy obalů Vaše společnost používá?

Naše produkty jsou prémiové, takže potřebují i odpovídající reprezentativní balení, které ale zároveň vydrží nešetrnou manipulaci u přepravních společností. Primárně ale používáme obaly na plechovky našeho brainhack drinku Osmička.

Co je pro Vás při výběru obalů nejdůležitější?

Výroba drinků ve startupovém módu je mnohdy náročná a proto často potřebujeme balit „on-demand“. Na BOX48 nám vychází vstříc jak z hlediska designu i použitých materiálů tak z hlediska rychlosti dodání obalů.

Jak hodnotíte práci s shopem BOX48.cz?

Pro nás je skvělé vidět kalkulaci krabic na míru okamžitě – významně to urychluje celý proces nákupu a zároveň už objednáváme konkrétní krabice tak jak potřebujeme. Celý proces nákupu je dále velmi jednoduchý.

O lidech z baru

Andrej Vališ a Jan Vlachynský, dva mladí a ambiciózní muži z Brna. Podnikat spolu začali po návratu z Aljašky v roce 2009. Nejprve jako distributoři ekologického moštu. Pak se doslechli, že si jako studenti mohou přivydělat prodejem na vánočních trzích. Moc se jim ale nezamlouvalo, že budou dlouhé hodiny prodávat cizí zboží a jako brigádníci nakonec dostanou jen mizernou výplatu. Proto oprášili svůj prvotní nápad s moštem a posunuli ho o několik příček výš. Smíchali mošt s jablečnou pálenkou a vlastní směsí koření a vytvořili alkoholický nápoj Turbomošt, který se okamžitě stal hitem a dnes je neodmyslitelnou součástí vánočních trhů v Brně. Ze studentů psychologie a ekonomie se rázem stali stánkaři. S kariérou trhovců, ačkoli úspěšných, se ale Andrej s Honzou rozhodně nespokojili. Začali přemýšlet o podniku, který by mohl fungovat celoročně. Nyní je výsledkem koncept, který můžete poznat na www.lidizbaru.cz.

Seznam důvodů proč je Box48.cz ten správný systém pro vás a vaše podnikání

Systém box48.cz neustále vyvíjíme na základě vašich podnětů. Zpětná vazba je pro nás dar a díky ní se rychleji zdokonalujeme

Seznam dalších novinek budeme pravidelně zveřejňovat. V případě, že máte jakýkoliv dotaz neváhejte nás kontaktovat ZDE.

Pozn. redakce: Zdroj článku – https://blog.shoptet.cz/wuders-rozhovor/

Recommended Posts